Mitsubishi’den Kaçırılmayacak L200 Kampanyası

Temsa Motorlu Araçlar, Mitsubishi L200 sahibi olmak isteyenler için Kasım'da çok özel fırsatlar sunuyor. 2016 Kasım ayı itibariyle başlayan kampanya kapsamında Mitsubishi L200 modellerinde 9.000 TL’ye varan indirimlere ek olarak 20.000 TL'ye 24 ay sıfır faizli kredi avantajı sunuluyor.

Mitsubishi Motors’un yetmiş yıllık 4x4 teknolojisi ile tasarlanan efsanevi pick-up’ı Mitsubishi L200, 9.000 TL’ye varan indirimlerle birlikte kullanılabilen 0 faizli cazip kredi seçeneğiyle müşterilerini bekliyor. Tamamen yenilenen ve geçtiğimiz sene lansmanı yapılan Mitsubishi L200, yakıt ekonomisinden kolay manevra kabiliyetine kadar kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak üzere baştan tasarlandı. Pick-up’ın sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında öncü konfor ve güvenlik özelliklerine sahip olan Mitsubishi L200, RISE gövde yapısı, darbe emici şasisi ve yeni süspansiyon sistemi sayesinde her türlü yol koşulunda rahatlıkla yol alıyor.

3 farklı donanım versiyonu bulunan 2016 model Mitsubishi L200’ler 81.800 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. Üstelik Mitsubishi L200'ler 5yıl/100.000 km garanti ile sunuluyor. Temsa Motorlu Araçlar Yetkili Satıcıları, kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak ve L200'ü yakından tanımak isteyenleri showroomlarına bekliyor.

Mitsubishi'den Eğitim Sektörü Çalışanlarına Özel Kampanya

Kampanya kapsamında Mitsubishi binek modellerinde eğitim sektörü çalışanlarına özel indirimler sunuluyor.

Mitsubishi Motors’un binek araçları ASX, Lancer, Attrage ve Spacestar eğitim sektörü çalışanlarına özel indirimlerle müşterilerini bekliyor.

Üstelik Mitsubishi tüm binek araçlarında 5 yıl/100.000 km garanti sunuyor.

Mitsubishi'den Sağlık Sektörü Çalışanlarına Özel Kampanya

Kampanya kapsamında Mitsubishi binek modellerinde sağlık sektörü çalışanlarına özel indirimler sunuluyor.

Mitsubishi Motors’un binek araçları ASX, Lancer, Attrage ve Spacestar sağlık sektörü çalışanlarına özel indirimlerle müşterilerini bekliyor. Üstelik Mitsubishi tüm binek araçlarında 5yıl/100.000 km. garanti sunuyor.

Kredisiyle de Çiftçiler için Biçilmiş Kaftan

Sağlamlığı, dayanıklılığı ve sınıfına getirdiği yeniliklerle öncü Mitsubishi L200, şimdi çiftçilere özel çok cazip bir kredi kampanyası sunuyor.

60 aya varan vade seçeneklerine sahip düşük faizli kredinin ödeme planı da çiftçilere özel. Kampanyadan yararlanıp Mitsubishi L200 sahibi olmak isteyen çiftçiler, aylık ödeme planının yanı sıra yılda bir ödeme seçeneğini de tercih edebiliyorlar. Bu sayede çiftçiler, sadece hasat zamanında ödeme yaparak daha avantajlı oluyor.